pr

Alex Kanevsky kūrybinės dirbtuvės bei vieši pokalbiai VDA spalio 16 – 26 dienomis

Alex Kanevsky yra gerai žinomas figūratyvinės tapybos atstovas. Jis dėstė ir skaitė paskaitas daugiau kaip 13-oje JAV meno akademijų, universitetų ir koledžų, tarp jų Niujorko ir San Francisko meno akademijos, Vašingtono Universitetas, dabar dirba vienoje garsiausių vaizduojamojo meno akademijų (PAFA) Pensilvanijoje.  Alex Kanevsky taip pat  surengė  virš 30 personalinių parodų, iš jų Niujorke (JAV), San Franciske (JAV), Milane (Italija), sudalyvavo daugybėje grupinių parodų įvairiose pasaulio šalyse. Jo darbai buvo eksponuoti kartu su Lucien Froid darbais (Gallerie de Bellefeuille, Montreal, Kanada). Jis taip pat yra kuravęs parodas, bei dalyvavęs kuriant filmus.

Vieši pokalbiai:

Spalio 16 d. (ketvirtadienis) 17 val. – Alex Kanevsky apie savo kūrybą. DIC 112 auditorija.

Spalio 17 d. (penktadienis) 13 val. – Alex Kanevsky apie kompoziciją. DIC 112 aud.

Spalio 21 d. (antradienis) 13 val. – Alex Kanevsky apie šiuolaikinę tapybą JAV. DIC 112 aud.

 

Alex Kanevsky ves kūrybines dirbtuves Vilniaus dailės akademijos studentams spalio 16 – 26 dienomis (tik užsiregistravusiems) – vietų nebėra.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>